Gebze Seo

Gebze’de 1998 yılından bu yana seo alanında hizmet vermekteyiz, seo web sitelerini arama motorlarına uygun hale getirme sanatıdır, bize göre site içi seo ve site dışı seo olarak ikiye ayırdığımız bir faaliyettir. Müşterilerimize hizmet sunarken belirli bir dönemler de çalışmalarımızı sunmaktayız. Bu dönemler giriş, gelişme ve sonuç olarak üç kısıma ayrılmaktadır.

Giriş:
Seo’a giriş bölümünde sitenin tüm analizlerini yaparız, bu analizlerin başında sitenin ne kadar özgün olabileceğine dairdir, rakip sitelerin üstünde profesyonel bir tasarım ve bu tasarıma üst düzey özgün bir tag sistemi hazırlamak.

Gelişme:
Gelişme bölümümüz de yaptığımız seo çalışmasını diğer rakip firmalara göre arama motorlarına daha uygun ve profesyonel şekilde hazırlamak, bu hazırlıklar içerisinde yer alan hususlar; özgün içerik, özgün görsellik, profesyonel referanslar (backlink) ve kullanıcı (hit) sağlamaktır.

Sonuç:
Sonuç bölümüne geldiğimiz de yaptığımız çalışmaların en sağlıklı şekilde sürekliliğini sağlamaktır, böylelikle web sitemiz için yaptığımız seo çalışması sürekliliğini koruyacaktır, tüm seo çalışmalarımız yıllık garanti kapsamında yapılmaktadır, belirlediğiniz anahtar kelimede istediğiniz konuma geldikten sonraki  tarih diliminde 1 yıl boyunca web sitenize seo çalışması yapılmaya devam edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir