Seo alanında web sitenizi Google arama  motoruna göre optimize ediyoruz, seo bizim için belirli teknik kavramlardan ibarettir. Web sitelerini Google arama motorunun algoritmalarının en iyi şekilde algılaması için bu aşağıda yer alan teknikleri kullanmaktayız. Bu teknikler Google’un web sitenizi en sağlıklı bilgiyi ziyaretçilere sunduğunuzu belirleyen tekniklerdir. Ayrıca müşterilerimiz için blog sayfamız da seo alanında bilgi amaçlı kaynaklara erişebilirsiniz.

  1. Site içi optimizasyon
  2. Özgün web sitesi tasarımı
  3. Özgün içerik makaleleri
  4. Profesyonel web sitelerinden tanıtım yazıları
  5. Site dışı optimizasyon
  6. Sosyal medya bağlantıları
  7. Güncelleme ve site haritaları
  8. Organik ziyaretçi sağlama

Yukarıda gördüğünüz metotlar doğrultusunda Google üzerinden sitenize ait anahtar kelimelerde yapılan arama sonuçlarında web sitenizi 1. sayfada görebilirsiniz. Tüm bu çalışmaları size danışmanlık adı altında biz yapıyoruz. Yaptığımız tüm çalışmalar kalıcı sürekliliği olan çalışmalardır, bu çalışmalar haricinde danışmanlık adı altında size bu işin püf noktalarını gösteriyoruz. Belirli bir süre sonra bu işlemleri kendiniz yapmaya başlıyorsunuz ve Seo için ilerleyen zamanlarda bir bütçe ayırmanıza gerek kalmıyor. Ayrıca Skype, Facebook, Whatsapp ve Telefon üzerinden 7 / 24 canlı destek alıyorsunuz.

Google’da birinci sayfada yerinizi almak için bir telefon kadar yakınız, dilerseniz sayfamızı ziyaret ederek temel olarak seo nasıl yapılmalıdır görebilirsiniz, makalemiz de arama motorlarına göre sitenizi optimize edebilmeniz için temel kavramlar yer almaktadır.