Web sitelerimiz, dinamik (yönetim panelli) herkesin kolaylıkla yönetebileceği bir sistem üzerinden tasarlanmaktadır, website tasarımına yönelik çalışmalarımız da müşterilerimize php kodlama dili ile şablonları yapılandırıyoruz. Çalışmalarımızın devamında websiteniz için gerekli tüm içeriklerin düzenlenmesi, fotoğraf çekimleri ve arama motorlarına uygun hale getirildikten sonra teslimatı yapılmaktadır.

Web sitenizi nasıl kontrol edebileceksiniz
Sitenizin öncelikle dinamik bir websitesi olduğunu belirtelim yönetim paneli sistemi herkesin kullanabileceği türde bir panel sistemi ile desteklenmekte olup, her müşterimize bu anlamda danışmanlık hizmeti sağlıyoruz. Websitenizi yaptırıp ne yapacağınızı sitenizi ne şekilde kullanacağınıza dair tüm bilgileri öğrenmeniz için 3 gün boyunca sürecek olan bir danışmanlık hizmetimizden faydalanıyorsunuz bu sayede websitenizi nasıl kontrol altında tutabileceğinizi en iyi şekilde öğreniyorsunuz.

Seo danışmanlığı
Websiteniz bittikten sonra ek olarak seo danışmanlık hizmetimizden faydalanırsınız, seo Türkçe olarak açıklamak gerekirse websitesini arama motorlarına uygun hale getirme yönteminin kısa adıdır. Seo size bulunduğunu alanda müşterilerinize kısa sürede ulaşmanızı sağlar, arama motorlarında bulunduğunu alana ait anahtar kelimelerdeki aramalarda ilk sayfada yerinizi almanız için yapılması gerekenleri içeren bir hizmet programıdır. Bu hizmetimizden ücretsiz faydalanırsınız, yukarıda belirtiğimiz üzere 3 iş günü alacağınız danışmanlık hizmeti dahilinde yer almaktadır.

Örnek websitelerini nereden görebilirsiniz
Örnek demo haline getirdiğimiz web sitelerini eticaret sisteminden görebilir ve satın alabilirsiniz, tüm demoların ayrıntılarını, yazılımın özelliklerini yazılı ve görsel olarak görüntüleyebilirsiniz. Örnek websiteleri için web tasarım kategorisinden demoları inceleyebilirsiniz