Kaliteli, ucuz web siteleri

Her firmaya özel kaliteli ve uygun fiyatlara web siteleri tasarlıyoruz, 24 saat çevrim içi destek sağlıyoruz ve tüm siteler yönetilebilir dinamik web siteleridir.

Tüm firmaların sıkıntısı web sitelerinin verimsiz olmasıdır, piyasada bedava diye aldanıp kullandığınız bir çok yazılım mevcut ama sonuç alamadıktan sonra bir web sitesinden varlığının hiç bir anlamı yok. Bunu her firma sahibi biliyor, bu yüzden bir kampanya düzenliyoruz ve sınırsız destek sağlıyoruz firmalarımıza.

Başlığımızda belirttiğimiz gibi kaliteli ve ucuz web sitesi fiyatını merak ediyorsunuz, sizin için yapacağımız web sitesinin fiyatı: 100 TL, sitenizin alan adı ve hosting alanı size ait olup tasarım ve seo çalışması bize aittir.

Şayet alan adınızı ve hosting alanınızı biz karşılayacak olursak, alan adı için 50 ve hosting içinde 100 tl ek ücret ödemeniz gerekecektir.

100 TL değerinde sitenizi satın aldınız diyelim sonrasında size neler katacağımızdan bahsedelim, öncelikle arama motorlarına uygun bir yazılım sunuyor, özellikle Google arama motoru için en uygun yazılımı hazırlıyoruz. Google aramalarında sektörünüzde görünür bir firma olmanız için ücretsiz seo desteği sağlıyoruz. Tüm site içi seo çalışmalarınızı tarafımızca yapıyoruz, %100 Google uyumlu hale getirdikten sonra izleyeceğiniz yolda birlikteliğimiz devam ediyor. Sizinle site için gerekli seo çalışmalarını takip ediyor ve danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

Tüm bu çalışmaları ve hizmetleri istiyorsanız canlı destek, eposta veya irtibat telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz. WhatsApp için irtibata geçmek istiyorsanız 0 544 867 41 25 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Web sitelerimizin demolarını görmek için her hangi bir sektörü tıklayınız, her sektör için bir tasarımımız mevcuttur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir